Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane

Taisyklės

DISKUSIJŲ FORUMO KLUBASKIBKIT.LT TAISYKLĖS

1.Diskusijų forumas "KLUBASKIBKIT.LT" (toliau Forumas)- laisvanoriškas Lietuvos ir užsienio žvejų forumas, kuriame diskutuojame apie mėgėjišką žūklę, žvejybos būdus, įrankius bei kitais klausimais, susijusiais su žūkle. Forumą savo lėšomis išlaiko Žūklės klubas "KLUBAS KIBKIT.LT" (toliau Klubas).

2. Forumo narys (toliau forumietis) - fizinis ar juridinis asmuo, užsiregistravęs į Forumą

3. Forumo moderatoriai (moderatoriai) – forumiečiai, jiems suteiktų įgaliojimų ribose, prižiūrintys tvarką Forume. Naujus moderatorius skiria ir šalina iš pareigų vyr. administratorius

4. Forumo vyr. administratorius - forumietis, turintis pagrindinį sprendžiamąjį balsą, priimant esminius su Forumo veikla susijusius sprendimus. Vyr. administratorius skiriamas bendru Klubo valdybos narių ir Forumo moderatorių sutarimu.

5. Rašyti pranešimus Forume gali tik užsiregistravę fiziniai ar juridiniai asmenys (forumiečiai). Registracija reiškia sutikimą su Forumo taisyklėmis. Registraciją turi patvirtinti administratorius. Jei registruojantis nurodomas netinkamas forumiečio vardas (vulgarus, įžeidžiantis, naudojami necenzūriniai žodžiai ar jų trumpiniai), elektroninis pašto adresas išgalvotas ir neaktyvus - registracija gali būti nepatvirtinta. Registracija reiškia sutikimą, kad Jūsų talpinama medžiaga (nuotraukos, reportažai ir kita informacija) moderatorių nuožiūra gali būti naudojama masinės informacijos priemonėse. Asmeniniai vartotojų duomenys (vardas, pavardė, gyvenamoji vieta, el.paštas) masinės informacijos priemonėse nebus skelbiami be vartotojo sutikimo.

6. Vienas forumietis registruotis Forume gali tik vieną kartą. Jei iškyla poreikis arba būtinybė pakeisti forumiečio vardą arba kitus duomenis, prašome kreiptis į forumo moderatorius.

6.1 Prisiregistruoti Forume papildomai kitu (-ais) vardu (-ais) forumietis gali tik gavęs vyr. Administratoriaus sutikimą.

7. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę forumiečiai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn arba civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų, ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę, ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, nesantaikos ir smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus. Forumiečiai, talpinantys tokius komentarus, gali būti įspėjami arba šalinami iš Forumo.

8. Norint išvengti neinformatyvios diskusijos dėl "numirusios" nuorodos, rekomenduojama prie įdėtos nuorodos žinutėje trumpai aprašyti apie ką kalbama, nurodant konkretų gamintoją, modelį, kainą, dydį ir pan. Pvz. "ką manote apie ritę Shimano Stradic CI4 2500 ?"

9. Trumpi ir visiškai neinformatyvūs pranešimai bus trinami. Tai netaikoma „Blevyzgose“, Foto reportažų, video reportažų .

10. Temoje "Blevyzgos" galioja tokios pat bendravimo etikos taisyklės, kaip ir visose kitose forumo temose.

11. Komanda „Cituoti“ naudojama kai norima, kad kiti vartotojai suprastų, į kokį pranešimą yra atsakoma. Naudodami komandą "Cituoti" išskirkite tik tą pranešimo dalį, į kurią norite atsakyti. Asmenys pastoviai be reikalo naudojantys komandą „Cituoti“ ir siuntinėjantys "citatų paklodes" bus traktuojami ir baudžiami kaip Forumo teršėjai.

12. Visi KLUBO KIBKIT.LT forumiečiai gali trinti ir redaguoti tik paskutinę savo žinutę, bet ne ilgiau nei 20 minučių nuo jos parašymo. Vėliau žinutes gali redaguoti ir trinti tik moderatoriai.

13. Kiekvienas forumietis, sugavęs laimikį pagal tuo metu galiojančias taisykles, turi teisę elgtis su žuvimis savo nuožiūra ir gali talpinti to laimikio nuotraukas Forume tam skirtose temose. Nuotraukų komentavimas neturi būti įžeidžiamo pobūdžio.

14. Įkeliamų į Forumą nuotraukų dydis neribojamas. Įkelta nuotrauka bus sumažinta automatiškai. Keliant nuotraukas per nuotolines talpyklas (kaip imageshack.us ir pan.) maksimalus nuotraukos dydis - 800x600. Žinutės su didesnėmis nuotraukomis gali būti ištrinamos.

15. Asmeninis paveikslėlis ("avataras") turi atitikt cenzūrą

16. Parašo dydis- viena eilutė. Prašome vengti parašų, kurie darko bendrą Forumo vaizdą. Parašai su necenzūriniais išsireiškimais bus ištrinami. Maksimalus paveikslėlio dydis 200x60 pikselių raiškos. Dalyviai gali savo parašuose reklamuoti atstovaujamą žūklės klubą, organizaciją, taip pat nekomercinės veiklos objektus.

17. Jei kilo problemų dėl prisijungimo prie Forumo kreipkitės el.paštu: info@klubaskibkit.lt nurodydami su kokiomis problemomis susidūrėte. Tai gali būti nukopijuota teksto dalis, ekrano nuotrauka ("screenshot"), ar panaši informacija, kuri padėtų greičiau išspręsti susidariusias problemas.

18. Forume draudžiama:

 18.1. Propaguoti žūklės būdus bei reikmenis, kurių naudojimas prieštarauja tuo metu galiojančioms mėgėjiškos žūklės taisyklėms.

18.2. Dėti nuotraukas ir aprašymus, kuriuose įžvelgiami nusižengimai mėgėjiškos žūklės arba forumo taisyklėms. Išimtis gali būti taikoma, jei informuojama apie neleistino dydžio arba neleistinu metu pagautos žuvies neatidėliotiną paleidimą. Kilus abejonių moderatoriai pasilieka teisę tokias nuotraukas ir aprašymus šalinti be perspėjimo. Jei talpinama kelių žūklėje dalyvavusių žmonių bendro laimikio nuotrauka, prašome tai nurodyti nuotraukos aprašyme. Nuotraukos be aprašymo, kuriose matomi akivaizdūs mėgėjiškos žūklės ir forumo taisyklių pažeidimai šalinamos be perspėjimo, o vartotojas patalpinęs nuotrauką įspėjamas arba šalinamas dėl Forumo taisyklių nesilaikymo.

18.3. Talpinti vaizdinius arba nuorodas, kuriuose rodomas fizinis, psichologinis smurtas, kankinimai, žudymai, palankiai vaizduojamas ar skatinamas narkotikų, alkoholio vartojimas, seksualinių mažumų ar religinių įsitikinimų išjuokimas bei bet koks porno verslo arba smurto propagavimas, taip pat nuotraukas arba piešinius, skirtus kitų forumiečių išjuokimui ir pažeminimui .

18.4. Diskutuoti apie lažybas, jų baigtis bei publikuoti informaciją apie azartinius lošimus.

18.5. Talpinti bet kokią informaciją, pažeidžiančią galiojančius LR įstatymus, mėgėjiškos žūklės ir forumo taisykles.

18.6. Rašyti naudojant vien didžiasias raides.

18.7. Diskutuoti apie povandeninę medžioklę.

18.8. Aiškintis asmeninio pobūdžio tarpusavio santykius, provokuoti tam kitus forumo dalyvius.

18.9. Viešai aptarinėti Forumo Taisykles arba dalyvauti jų svarstyme. Jei turite kokių nors papildymų arba pastabų dėl galiojančių Taisyklių, kreipkitės į moderatorius asmenine žinute

19. Gerbkite kitų Forumo dalyvių nuomonę, laikykitės etikos normų. Nevartokite necenzūrinių žodžių, nešmeižkite, neįžeidinėkite ir negrasinkite kitiems forumo nariams. Žinutės, pažeidžiančios šią taisyklę bus ištrinamos, o vartotojai nubausti.

20. Masinis žinučių siuntinėjimas reklamuojant įvairią produkciją, nuorodas į interneto svetaines ar norint atkreipti į save dėmesį yra netoleruojamas ir traktuojamas kaip nusižengimas.

21. Kurti naujas temas ,jei tokios pačios jau yra.

22. Informuojant apie ne "KLUBO KIBKIT.LT" Forumo ar Klubo rengiamus renginius arba varžybas, draudžiama aprašymuose ir žinutėse naudoti renginio, varžybų rėmėjų reklamą (logotipus, nuorodas į puslapius). Išimtis- kai talpinamas renginio, varžybų plakatas, nuotraukos bei vaizdo medžiaga.

23. Už taisyklių nesilaikymą forumietis gali būti įspėjamas arba, moderatorių sprendimu, šalinamas iš forumo. Apie įspėjimus, šalinimus vartotojai informuojami temoje "Moderatorių pranešimai, pastabos, įspėjimai". Nuobaudą skiria Taisyklių pažeidimą užfiksavęs moderatorius. Atskirais atvejais, moderatoriams pasitarius, drausminė nuobauda gali būti pakeista (sušvelninta, sugriežtinta ar visai panaikinta). Pašalintas forumietis gali rašyti prašymą forumo moderatoriams info@klubaskibkit.lt dėl leidimo sugrįžti į forumą. Pašalintiems forumiečiams draudžiama registruotis iš naujo naudojant tuos pačius ar naujus vartotojų vardus. Tokie forumiečiai bus šalinami be perspėjimo.

24. Nusiskundimus, klausimus ir pasiūlymus galite išdėstyti temoje „Klausimai ir pasiūlymai moderatoriams“. Vienam konkrečiam klausimui skiriamas vienas pranešimas. Prašome pasistenkite aiškiai suformuluoti savo klausimą arba pasiūlymą, esant reikalui pridėdami būtiną nuorodą. Moderatorius Jums atsakys vienu aiškiai suformuluotu atsakymu. Jei manysite, kad atsakymas yra nepilnas, papildomus aptarimus galite tęsti su moderatoriumi privačiomis žinutėmis. Tolimesni vieno ir to paties klausimo aptarinėjimai šioje temoje draudžiami ir prilyginami temos teršimui. Forumiečių, nesilaikančių šių reikalavimų, atžvilgiu bus taikomos nuobaudos

25. Iškilus nepasitikėjimo moderatoriumi klausimui ir norint jį nušalinti, forumiečiai gali kreiptis privačia žinute į vyr. Administratorių, nurodydami nepasitikėjimo priežastis ir aiškiai pagrįsdami savo prašymą. Raštas dėl nepasitikėjimo turi būti inicijuotas ne mažiau kaip 3 forumiečių. Vyr. Administratorius, įvertinęs pateiktus faktus ar pagrįstus reikalavimus bei pasitaręs su Klubo valdyba ir kitais moderatoriais, priims sprendimą ir jį paviešins. Viešai reikšti pretenzijas ir aptarinėti moderatorių veiksmus arba moderatorių-klubo valdybos narių sprendimus yra draudžiama.

25. Moderatoriai turi teisę keisti ir papildyti bendravimo Forume taisykles. Apie taisyklių pakeitimus ir papildymus moderatoriai informuoja temoje "Moderatorių pranešimai, pastabos, įspėjimai".

26. Forumo administracija siekia, kad Forumas būtų kuo patogesnis dalyvių bendravimui. Mes nesivaikome dalyvių kiekio, mums svarbiausia - bendravimo kokybė. Mūsų tikslas - pasiekti, kad, apsilankę Forume Jūs ilsėtumėtės, bendrautumėte su draugiškai nusiteikusiais bendraminčiais, o ne atsidurtumėte rietenų ir asmeninių tarpusavio aiškinimųsi atmosferoje. Jeigu mūsų Taisyklės Jums priimtinos ir mūsų siekiami tikslai atitinka Jūsų norus, tai džiaugsimės, jog radote vietą internetiniam bendravimui.

Forumą prižiūri ir tvarko moderatorių ir administratorių komanda, tam skirdama savo laisvą laiką ir už tai negaudama jokio atlygio. Nepamirškite kad šie asmenys turi darbą, šeimą, taip pat mėgsta pažvejoti bei turi ir kitų laisvalaikio užsiėmimų. Tad būkite pakantūs ir atlaidūs, jei moderatoriai nespėja skubiai sureaguot į Jūsų prašymus ir pageidavimus ar iškilusias problemas.

DISKUSIJŲ DALYVIŲ GIMTADIENIAI

Nėra artėjančių gimtadienių
Puslapio sukūrimo laikas: 0.059 sekundžių